Антикорупційний сайт Анатолія Бідзюри "Красти не можна"

Четвер, 19.10.2017, 23:01

Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Головна » Архів матеріалів
Я міг би прозвітувати про роботу членів ГО «Україна + Польща» і про нашу боротьбу із місцевим владним режимом «сапогізму та рожелюківщини» у Нововолинську за останні два роки. Про низку судових процесів, щодо випаруваного, як вбачається, комунального майна територіальної громади міста, котрі стосувалися квартир, фінських будиночків, земельних ділянок, капітальних споруд тощо. Які, упродовж 2-х років, відбувалися у міських та апеляційних судових інстанціях міст Львова, Володимира-Волинського, Нововолинська та Іванич. А також, тих судів, що стосувалися суміщення двох посад першим заступником міського голови А.Сторонським, який обійняв у додаток до своєї основної посади, іще й посаду секретаря Нововолинської міської ради та місцевого депутата, узурпувавши владу. Судився я і за прозоре розміщення інформації про комунальне майно на сайті міської ради та надання мені відповідної інформації. І знову, вже вкотре, суди стали на мій бік. Проте, це не звітно-виборча конференція, а краєзнавча, і ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7
Переглядів: 0 | Додав: Анатоль | Дата: Вчора | Коментарі (0)

Дивно, проте, факт. Судове засідання за позовом виконавчого комітету Нововолинської міської ради (голова Віктор Сапожніков, він же міський голова та голова міськради) на якому місцева влада мала б оскаржити накладений на неї штраф у сумі 5100 грн., за невиконання рішення львівського Апеляційного суду, знову не відбувся. Вже вдруге. За день до початку судового засідання позивач заявив клопотання про свою відсутність 12 жовтня 2017 року, нібито, із поважних причин. Так і сталось. Із Луцька, за 100 км. на суд прибув відповідач, згідно отриманої судової повістки – представник обласного Державного Управління виконання покарань, проте, і на цей раз не склалось. Суддя Ю. Лизун задовольнила клопотання виконкому Нововолинської міської ради і призначила наступне судове засідання (яке відбуватиметься вперше) на 31 жовтня, на 16-30 год. Не здивуюся, якщо і тоді віднайдуться якісь причини, щоби його знову не провести. Час, місцеві нововолинські владці, явно затягують знову. Проте, я не збираюся ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7
Переглядів: 9 | Додав: Анатоль | Дата: 13.10.2017 | Коментарі (0)

14 жовтня 2017 року Нововолинськ відзначає 25-річчя першої Літургії у Храмі святої Покрови і 25-річчя створення Нововолинського Братства вояків ОУН-УПА. Запрошуємо на святкову Літургію і Хресну ходу. ПРОГРАМА ЗАХОДІВ: 10-00 Святкова Літургія 12-30 Хода від храму св. Покрови Божої Матері до пам’ятника Т.Г. Шевченку 12-40 Виступи біля пам’ятнику Т.Г. Шевченку 12-50 Панахида біля стели воякам АТО 13-20 Виступи громадськості та активістів 13-30 Хода до символічної могили Борців за волю України 13-40 Панахида біля символічної могили Борців за волю України 14-10 Виступи активістів 15-00 Краєзнавча конференція у приміщенні КР НРУ по пр. Дружби, 25 ОРГКОМІТЕТ
Прикріплення: 1 · 2
Переглядів: 6 | Додав: Анатоль | Дата: 10.10.2017 | Коментарі (0)

12 ЖОВТНЯ 2017 року, о 14-30 год., у Нововолинському міському суді, що розташований на вул. Гагаріна, 14 відбудеться судове засідання (головуюча Ю.Лизун) за позовом міського виконавчого комітету, (очолює міський голова Віктор Сапожніков) до Волинської обласної виконавчої служби покарань. Виконавчий комітет Нововолинської міської ради оскаржує накладення штрафу у сумі 5100 гривень за протиправні дії та невиконання «Постанови» Львівського адміністративного апеляційного суду, котра стосується ненадання публічної інформації на запит БІДЗЮРИ А.М. про комунальне майно громади міста – квартир, земельних ділянок, фінських будиночків тощо, які були виділені (продані, подаровані, віддані безоплатно?) невідомим, як вбачається, фізичним особам, державним установам та приватним власникам, що мають юридичний статус, впродовж багатьох минулих років перебування на посаді діючого міського голови. Запрошуємо! Приходьте всі! 09. 10. 2017 року Член територіальної громади, голова ГО «Україна + Польща» А. ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2
Переглядів: 7 | Додав: Анатоль | Дата: 09.10.2017 | Коментарі (0)

Краєзнавча конференція присвячується 25-річчю першої літургії у храмі Святої Покрови і 25-річчю створення Нововолинської станиці Братства ОУН-УПА. Учаснки конференції констатують про незавершеність декомунікації і дерусифікації «молодого соціалістичного міста» Нововолинська. Тому пропонують розглянути на сесії міської ради наступні питання: 1. Реформувати комісію про перейменування вулиць, ввівши туди представників від громадських органігацій і політичних партій національного спрямування. 2. Присвоїти вулицям, які мають назви російських письменників, імена Ф. Свідерського, Олександра Каліщука, Олександра Бобака, Степана Борисюка, Віталія Бобицького. 3. Вулиця Маяковського не внесена в перелік вулиць обов’язкових для перейменування. На наш погляд ця вулиця також повинна бути перейменованою, виходячи із таких «перлів» його творчості: Да будь я хоть негром преклонных годов Да й то без уныния й лени Я русский бы выучил только за то Что им разговаривал Ленин. Ще одна цитата: « Мы говор ... Читати далі »
Прикріплення: 1
Переглядів: 8 | Додав: Анатоль | Дата: 09.10.2017 | Коментарі (0)

На одному із нововолинських сайтів, анонімний користувач розмістив фотокопію бланку квитанції на оплату комунальних послуг із вказаною там сумою субсидії. Все б нічого, проте, сам рахунок виписаний, нібито, на ім’я першого заступника міського голови\секретаря міськради А.Сторонського – другу керівну особу в ієрархії місцевого самоврядування м. Нововолинська. Людину публічну, і очевидно, таку що має бути відкритою для спілкування із мешканцями міста – платниками податків, котрі забезпечують їй достойний життєвий рівень. Проте, після публікації фотокопії, пан перший заступник промовчав, ані підтвердивши ні спростувавши свої субсидійні преференції. Це мене заінтригувало. Бо ж мало б бути зовсім по-іншому. Прозоро, тобто. Тоді я написав інформаційний запит місцевому службовцю, котрий прирівнюється до державного – нач. Управління праці та соціального захисту населення міста пані Н.Волчанюк. У якому, заодно, запитував і про інших високих осіб нашої із вами міської влади. Відповідь бул ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3
Переглядів: 9 | Додав: Анатоль | Дата: 02.10.2017 | Коментарі (0)

Це перший поверх. А другий - на дереві, над першим. Туди веде драбина. (Див. фото) Це у дворі, між гуртожитком на Нововолинській, 53 та іще одним гуртожитком на св. Володимира, 1. Нещодавно, про стихійні сміттєзвалища саме там, писав сайт «Буг». Проте, звинувачувати безхатченків і п’яниць у цьому, я не бачу підстав. Сам спостерігав неодноразово, як мешканці цих двох будинків викидали сміття та недоїдки із вікон на газони трохи не на голови власних дітей. Додають «краєвиду» і «парфумів» до загальної панорами у центрі міста й вічно переповнені сміттєві баки, що розміщені чи не впритул до дверей під’їздів. Мешканцям гуртожитків, здається, цей «ср***ч не заважає. Та й місцевим владним керівникам – теж. Еуропа! 15.09.2017 року Анатоль БІДЗЮРА
Прикріплення: 1
Переглядів: 14 | Додав: Анатоль | Дата: 16.09.2017 | Коментарі (0)

Ось такий ареал нашого із вами перебування, побачив я сьогодні у центрі (центріше – не буває!) Нововолинська. Блага, ніби-то, справа перетворилася у смугу перепон для мешканців і гостей міста. Тендер на ремонтні роботи, вочевидь, «виграв» хтось із давніх друзяк міського голови В. Сапожнікова. Із бюджетними грішми на додачу, які зібрані зі платників податків міста. Тому що міський голова грошей не заробляють. Вони їх тільки тратять на подібні тендери, а також, собі й своїм чиновникам на немалі зарплати із доплатами. Що й потрібно було очікувати… Бо, як повелося тут, схоже, подібні тендерки виграються таким чином, майже завжди. Розкопали все, навезли піскосуміші та щебеню, змусили скакати стареньких по ньому. Слава орденоносним «господарникам»! Еуропе, твою махновську дивізію… 15.09.2017 року Анатоль БІДЗЮРА
Прикріплення: 1
Переглядів: 18 | Додав: Анатоль | Дата: 16.09.2017 | Коментарі (0)

ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НОВОВОЛИНСЬКА! ПОВІДОМЛЕННЯ Довожу до відома, що відділом примусового виконання покарань Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області, Виконавчий комітет Нововолинської міської ради (голова – В.Б. Сапожніков) за невиконання «Постанови» Володимир-Волинського міського суду від 16 березня 2017 року, справа № 165\2223\16а, за відмову у наданні гр. Бідзюрі А.М. інформації, що є публічною та протиправні дії, був вдруге оштрафований на суму 5 100 грн. Довідка: Вперше, Нововолинський міський виконавчий комітет, обласним Управлінням виконавчої служби було оштрафовано на суму 5 100 грн. за невиконання «Постанови» Лвівського адміністративного апеляційного суду, що стосувалося публічної інформації про комунальне майно членів територіальної громади м. Нововолинська (квартири, земельні ділянки, фінські будиночки тощо, позивач Бідзюра А.М.) у березні 2017 року. Виконком Нововолинської міс ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3
Переглядів: 13 | Додав: Анатоль | Дата: 11.09.2017 | Коментарі (0)

Відвідати іноземним туристам, «козячий парк» у Нововолинську, що на перехресті проспекту Дружби\автошлях «Ковель-Жовква», біля недобудованого римо-католицького костелу – посилено рекомендую. Тільки там вони наберуться незабутніх вражень про дику флору у вигляді нерукотворних джунглів, майже у центрі нашого, вже можна сказати - не шахтарського міста. Та й первісними, аборигенними формами відновленої волинської фауни, яка існує і бурхливо розвивається посеред забутого керівництвом міста острівця незайманої природи, можна буде особисто втішитися. Кози, вужі та інші гади, безліч видів птахів – ворони й галки, жаби, ящірки і тритони місцевих порід, водяні щури та здичавілі коти - чого і кого тільки там нема! Мандрівники, які вперше сюди потрапляють, помилково вважають, що тут іще не ступала нога людини. Парк, що нагадує юрський, по наповненості різною живністю і рослинами занесеними до «червоної книги», скидається на чорнобильську зону відчуження. Завдячуючи бездіяльності місцевої влад ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 28 | Додав: Анатоль | Дата: 02.09.2017 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 85 86 »

Меню сайту

Форма входу

Слухаємо

Пошук

Календар

«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

...

Погода в Нововолынске

Опитування