Антикорупційний сайт Анатолія Бідзюри "Красти не можна"

Середа, 24.01.2018, 06:34

Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Головна » Архів матеріалів
Іду собі легесеньким кроком, наскільки це можливо у моєму віці, нікого не чіпаю і мене ніхто. Аж раптом бачу, якісь цікавого зовнішнього вигляду молоді мужички латають шляхові ямеги на перехресті вулиць Дружби і Галана-Шухевича. Дай, міркую собі, зафіксую історичні кадри ремонту шляхового полотна у цьому районі Нововолинська, «для прийдешніх поколінь» – майже дослівно - як накарбував був міський голова В. Сапожніков на церковних дзвонах. Тим більше, що фото\відеокамера завжди зі мною, ніби третя рука. Бо ж, подібний ремонт, останнього разу був… (дай Боже пам’яті!) років зо 15 чи може трохи менше, (плюс-мінус - п’ять) тому. Саме у той час, як продали овочево-продуктову базу іваничівського Коопторгу приватному власнику. Проте, не всю. Дещицю залишили для високого міського керівника і його родича. Ну, вони потім збудували там (приватизувавши міську земельку) склади-гаражі для сантехнічного приладдя та інших прибамбасів і теплотрасу, коштом, як вбачається, міських платників податків. ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8
Переглядів: 30 | Додав: Анатоль | Дата: 18.11.2017 | Коментарі (0)

Нарешті, отримав таки, вистраждану місцевими чиновниками відписку за підписом міського голови Нововолинська на свій інформаційний запит, надісланий ще 26 вересня 2017 року, про комунальне майно та землю громади, котрі, імовірно, потрапили до рук міських депутатів впродовж 2015-2017 років. Виявляється, ніхто із них, нічого із громадського майна своїх виборців не брав! А одностайність їхніх голосувань на сесіях міської ради, за майже всі питання порядку денного, сформованого мером В. Сапожніковим та його командою, вочевидь, пояснюється тільки почуттям депутатської вдячності за його, майже чвертьстолітнє, мудре керівництво процвітаюче-європейським Нововолинськом. Хоча, я маю досить таки достовірні дані, що це не так. Наш міський голова, перепрошую за тавтологію, – у своєму амплуа. Принаймні, у мене є відомості, щонайменше по доброму десятку місцевих обранців, які володіють колишньою комунальною власністю територіальної громади, які стали щасливими власниками народного добра, схоже, саме ... Читати далі »
Прикріплення: 1
Переглядів: 35 | Додав: Анатоль | Дата: 12.11.2017 | Коментарі (0)

Оце, перед вами панове, тротуар. Перед міським судом, на вул. Гагаріна, 14, який перед тим був дитсадком, і цілком та повністю належав нововолинській територіальній громаді. Як і інші дитсадки та школа № 6 у центрі міста - де нині ТНЕУ. А також, багато інших комунальних споруд і об’єктів. Бо вона – її величність, міська громада, збудувала це за свої трудові гроші. Я сподіваюсь, що ви - члени громадської спільноти не настільки тупі, щоби стверджувати, ніби ці прекрасні споруди були збудовані місцевою владою на чолі із «заслуженим господарником» В.Сапожніковим за їхні власні кошти, вийняті із бездонних глибин кишень місцевого, спаяного родинними, кумівськими та іншими вузлами, «комуністичного братства» - державних службовців і «червоного директорату», які й досі при реальній владі… Завдячуючи нашій байдужості, незрозумілому переляку, нерозумінню того, що найбільшою нашою цінністю є не бакси, фунти чи гривні, а конституційні права і свободи та українське законодавство. Ну, ось скажімо, ди ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2
Переглядів: 39 | Додав: Анатоль | Дата: 07.11.2017 | Коментарі (0)

Нововолинському міському голові В.Сапожнікову, пр. Дружби, 27 Члена територіальної громади, голови ГО «Україна + Польща» Бідзюри А.М. Пр. Дружби, 2\3 м.Нововолинськ Волинської обл. 45400 ЗАЯВА У зв’язку та на основі «Резолюції» краєзнавчої конференції, що відбулась у приміщенні КР НРУ на Покрову, 14 жовтня 2017 року, просимо привести у відповідність (по пунктах) до «Закону України про декомунізацію» вимоги вищезгаданого патріотичного заходу. Відповідь – письмово, у терміни та згідно «ЗУ про заяви та звернення громадян» вказаному в преамбулі адресату. До заяви додаємо: 1) «Звернення» учасників краєзнавчої конференції до міського голови м. Нововолинська В.Сапожнікова; 2) «Резолюцію» краєзнавчої конференції від 14.10.2017 року, із результатами голосування; Голова оргкомітету, заст. голови МО ВГО УНР \підпис\ \З.КОЛБУН\ Заст. голови оргкомітету, голова ГО «Україна + Польща» \підпис\ \А.БІДЗЮРА\ 29.10.2017 року \Надіслано на Е-mail вико ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4
Переглядів: 30 | Додав: Анатоль | Дата: 30.10.2017 | Коментарі (0)

14.10.2017 ХРЕСНА ХОДА. НЕОЗВУЧЕНИЙ ВИСТУП БІЛЯ ПАМЯТНИКА Т. Г. ШЕВЧЕНКА В зв’язку з тим, що міські посадовці А. Сторонський та В. Рожелюк самочинно очолили хресну ходу і повели її повз пам’ятника поету, я не зміг виступити. Тому звертаюся до Інтернет-видання. Шановні учасники хресної ходи! З великими труднощами появився пам’ятник поету у Нововолинську. Коли у 89-90 рр. Тов-во української мови і Рух почали вести мову і організовувати відповідні акції про необхідність пам’ятника поету у затеїзованому і зкомунізованому місті, міський осередок компартії прийняв рішення поставити у 1990 р. на цій безіменній тоді площі пам’ятник першобудівникам міста. Це було єзуїтське рішення – на цій площі не може бути два пам’ятники. Була викопана траншея під фундамент пам’ятнику першобудівникам. Рухівські активісти разом з репресованими засипали цю траншею. Рухівець, потім член Братства вояків ОУН-УПА Федір Сидорук буде з 1990 р по 1993 р. збирати кошти на пам’ятник, які будуть знецінюватись із ... Читати далі »
Переглядів: 28 | Додав: Анатоль | Дата: 26.10.2017 | Коментарі (0)

Читайте на фото
Прикріплення: 1
Переглядів: 30 | Додав: Анатоль | Дата: 20.10.2017 | Коментарі (0)

Я міг би прозвітувати про роботу членів ГО «Україна + Польща» і про нашу боротьбу із місцевим владним режимом «сапогізму та рожелюківщини» у Нововолинську за останні два роки. Про низку судових процесів, щодо випаруваного, як вбачається, комунального майна територіальної громади міста, котрі стосувалися квартир, фінських будиночків, земельних ділянок, капітальних споруд тощо. Які, упродовж 2-х років, відбувалися у міських та апеляційних судових інстанціях міст Львова, Володимира-Волинського, Нововолинська та Іванич. А також, тих судів, що стосувалися суміщення двох посад першим заступником міського голови А.Сторонським, який обійняв у додаток до своєї основної посади, іще й посаду секретаря Нововолинської міської ради та місцевого депутата, узурпувавши владу. Судився я і за прозоре розміщення інформації про комунальне майно на сайті міської ради та надання мені відповідної інформації. І знову, вже вкотре, суди стали на мій бік. Проте, це не звітно-виборча конференція, а краєзнавча, і ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7
Переглядів: 23 | Додав: Анатоль | Дата: 18.10.2017 | Коментарі (0)

Дивно, проте, факт. Судове засідання за позовом виконавчого комітету Нововолинської міської ради (голова Віктор Сапожніков, він же міський голова та голова міськради) на якому місцева влада мала б оскаржити накладений на неї штраф у сумі 5100 грн., за невиконання рішення львівського Апеляційного суду, знову не відбувся. Вже вдруге. За день до початку судового засідання позивач заявив клопотання про свою відсутність 12 жовтня 2017 року, нібито, із поважних причин. Так і сталось. Із Луцька, за 100 км. на суд прибув відповідач, згідно отриманої судової повістки – представник обласного Державного Управління виконання покарань, проте, і на цей раз не склалось. Суддя Ю. Лизун задовольнила клопотання виконкому Нововолинської міської ради і призначила наступне судове засідання (яке відбуватиметься вперше) на 31 жовтня, на 16-30 год. Не здивуюся, якщо і тоді віднайдуться якісь причини, щоби його знову не провести. Час, місцеві нововолинські владці, явно затягують знову. Проте, я не збираюся ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7
Переглядів: 33 | Додав: Анатоль | Дата: 13.10.2017 | Коментарі (0)

14 жовтня 2017 року Нововолинськ відзначає 25-річчя першої Літургії у Храмі святої Покрови і 25-річчя створення Нововолинського Братства вояків ОУН-УПА. Запрошуємо на святкову Літургію і Хресну ходу. ПРОГРАМА ЗАХОДІВ: 10-00 Святкова Літургія 12-30 Хода від храму св. Покрови Божої Матері до пам’ятника Т.Г. Шевченку 12-40 Виступи біля пам’ятнику Т.Г. Шевченку 12-50 Панахида біля стели воякам АТО 13-20 Виступи громадськості та активістів 13-30 Хода до символічної могили Борців за волю України 13-40 Панахида біля символічної могили Борців за волю України 14-10 Виступи активістів 15-00 Краєзнавча конференція у приміщенні КР НРУ по пр. Дружби, 25 ОРГКОМІТЕТ
Прикріплення: 1 · 2
Переглядів: 21 | Додав: Анатоль | Дата: 10.10.2017 | Коментарі (0)

12 ЖОВТНЯ 2017 року, о 14-30 год., у Нововолинському міському суді, що розташований на вул. Гагаріна, 14 відбудеться судове засідання (головуюча Ю.Лизун) за позовом міського виконавчого комітету, (очолює міський голова Віктор Сапожніков) до Волинської обласної виконавчої служби покарань. Виконавчий комітет Нововолинської міської ради оскаржує накладення штрафу у сумі 5100 гривень за протиправні дії та невиконання «Постанови» Львівського адміністративного апеляційного суду, котра стосується ненадання публічної інформації на запит БІДЗЮРИ А.М. про комунальне майно громади міста – квартир, земельних ділянок, фінських будиночків тощо, які були виділені (продані, подаровані, віддані безоплатно?) невідомим, як вбачається, фізичним особам, державним установам та приватним власникам, що мають юридичний статус, впродовж багатьох минулих років перебування на посаді діючого міського голови. Запрошуємо! Приходьте всі! 09. 10. 2017 року Член територіальної громади, голова ГО «Україна + Польща» А. ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2
Переглядів: 21 | Додав: Анатоль | Дата: 09.10.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 87 88 »

Меню сайту

Форма входу

Слухаємо

Пошук

Календар

«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

...

Погода в Нововолынске

Опитування