Антикорупційний сайт Анатолія Бідзюри "Красти не можна"

Понеділок, 25.09.2017, 01:58

Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Головна » Архів матеріалів
Зранку офіційний сайт Нововолинського міського суду глючив. І чому б це? Дізнатися на котру годину призначено судові слухання у адміністративній справі щодо корупційних дій міського голови Віктора Сапожнікова, із подачі обласних поліції та прокуратури, було неможливо. Звідки це взнав питаєте? А добрі люди повідомили. Нагадаю: На міського голову подала до суду обласна прокуратура після слідчих дій волинської поліції, після його власного голосування на сесії Нововолинської міської ради за доплати і премії – для себе улюбленого. Аргументація тут залізна, бо наяву «конфлікт інтересів», що категорично заборонено «Законом України по запобіганню корупції». Довелося телефонувати у канцелярію суду. На 14-30 год., сказали. Відразу ж зайшов на міський судовий сайт. Він запрацював! Зайшовши до зали трохи не спіткнувся: там сиділи міський голова, голова міського виконавчого комітету, голова Нововолинської міської ради В.Сапожніков і… С. Сафулько (старший) – власник приватної, наскільки зрозумів, ю ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12
Переглядів: 13 | Додав: Анатоль | Дата: 14.06.2017 | Коментарі (0)

Сьогодні у Нововолинську, близько першої години ночі на пр. Дружби (район «козячого парку»), поблизу виїзду на автотрасу Ковель – Львів, водій легкового автомобіля «opel» перебуваючи, очевидно, у неадекватному стані скоїв наїзд на інше авто припарковане на узбіччі. Після удару його відкинуло на зустрічну смугу, де у цей час рухалось у напрямку центру міста нічне таксі. Машини йшли «лоб в лоб». Ціною неймовірних зусиль водію таксі вдалось уникнути зіткнення. «Опель», перескочивши через бордюр, зніс огорожу і дерева, що росли за парканом і вдарився передньою частиною у стіну приватного будинку. На щастя, ніхто із мешканців будинку не постраждав. Годі й казати, який шок пережили мешканці і зовсім ще малі діти, які спали у помешканні. Власник припаркованого авто, яке було розбите, викликав поліцію, швидку допомогу і МНСників. Фізичний стан водія який, як кажуть свідки і учасники ДТП, не міг поворушити язиком, наразі невідомий. Це іще раз підтверджує слова місцевих активістів, опозиційн ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4
Переглядів: 15 | Додав: Анатоль | Дата: 11.06.2017 | Коментарі (0)

На тлі скандалу, що розгорається із заміною рур теплотраси на вул. Маяковського, якому передувало анонімне нічне відео невідомого нам і героїчного, без сумніву, міського активіста, що було опубліковане на сайті «Буг», скажу - ми нововолинці, таки дурнуваті. Судіть самі. Сьогодні у міськраді, на пр. Дружби, 27 пройшов «круглий стіл» присвячений розгулу бандитизму і наркоманії у нашому місті. Дійові особи та виконавці від місцевої влади – всім нам відомі. А від громадськості… Почувши, куди вони збираються і мене туди із собою тягнуть, я довго відмовляв їх від такого необдуманого кроку. Чому? Та річ у тім, що я ще із буремних 90-х побував на «круглих (квадратних, овальних, гранчастих…) столах» із місцевими нововолинськими владцями, що як правило мали комуністичне і КГБістське минуле, разів зо 30 а може й більше. Як правило, активісти випускали на них пару а чиновники й надалі діяли старими і перевіреними «совковими» методами. Правда, подаючи потім це у ЗМІ, як свою «велику європейську п ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8
Переглядів: 9 | Додав: Анатоль | Дата: 11.06.2017 | Коментарі (0)

31 травня члени громадської організації « Україна + Польща» у форматі контролю за виборами суддів були присутні на зборах суддівського колективу Нововолинського міського суду. На яких обирали голову місцевого суду. Головував на зборах суддя А.В. Василюк. У бюлетені для таємного голосування було внесено 2 кандидатури – діюча голова суду О. Ференс-Піжук та суддя М. М. Ушаков. За результатами голосування, після відкриття опечатаної скриньки виявилось, що всі четверо суддів віддали свої голоси за О. Ференс-Піжук. Таким чином, на посаді залишилась довголітня голова суду м. Нововолинська. Процедура проведення зборів і таємного голосування порушені не були. Фото\відео зйомку зборів, присутні на зборах судді проводити не перешкоджали. Після зборів, керівники ГО «Україна + Польща» привітали О.Р. Ференс-Піжук із обранням на голову Нововолинського міського суду і побажали тільки правдивих і законодавчо обґрунтованих ухвал та постанов, згідно вимог Конституції України та чинного законодавств ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11
Переглядів: 21 | Додав: Анатоль | Дата: 04.06.2017 | Коментарі (0)

Великий пане! Ви намагаєтеся зрівняти пенсії тих, хто не працював жодного дня або має мінімальний трудовий стаж, із пенсіями трудоголіків, котрі відпрацювавши на виробництві, і часто отримавши там інвалідність, мають трудового стажу по 40 і більше років. НЕ МОЖУ ВВАЖАТИ такі ваші дії ефективними і дієвими. Бо між тими, хто дійсно працював і виконував свої виробничі обов'язки добросовісно і тими, що мають мінімальний трудовий стаж, або його й зовсім не мають - бездонна прірва. Це образа для нас - трударів! Наприклад: при моїй трохи більшій, аніж у зазначених вище "пенсіонерів" пенсії, яка складає у мене трохи більше 1900 грн., ви першого разу додали 20 грн., а другого - 11. Збільшивши їм пенсіон на 150 чи 200 грн. - особам без належного трудового внеску, ви відібрали їх у мене, і таких людей як я. Я інвалід виробництва ІІ групи довічно, що втратив своє здоров'я на роботі і внаслідок травми хворію на епілепсію. Не мені вам про це розповідати... Ви ж - молода і квітуча людина, не хотіл ... Читати далі »
Переглядів: 21 | Додав: Анатоль | Дата: 04.06.2017 | Коментарі (0)

15 травня цього року у Адміністраційному апеляційному суді міста Львова відбулось судове засідання по апеляційній скарзі міського голови Нововолинська Віктора Сапожнікова та виконавчого комітету міськради на «Постанову» Володимир-Волинського міського суду, (суддя Вітер І.Р.) щодо відмови у наданні відповіді Бідзюрі А.М. на його інформаційний запит від 18.01.2017 року. У якому він, (Бідзюра А.М.) посилаючись на закони України «Про місцеве самоврядування», «Про доступ до публічної інформації» та ст. 57 Конституції України просив аргументувати причини відмови, що стосувалися розміщення рішень міської ради, міського виконавчого комітету і розпоряджень міського голови В.Сапожнікова, щодо розподілу міського комунального майна та бюджетних коштів міської територіальної громади на інтернет-сайті місцевої громади Нововолинська. А також, вимагав негайно розмістити на інтернет-ресурсі Нововолинської міської ради всі рішення міськвиконкому та розпорядження міського голови за період 2007-2016 рок ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8
Переглядів: 21 | Додав: Анатоль | Дата: 25.05.2017 | Коментарі (0)

15 травня, у м. Львові, в апеляційному адміністративному суді відбулося засідання за апеляційною скаргою міського голови Віктора Сапожнікова та міського виконавчого комітету Нововолинської міської ради, на постанову Володимир-Волинського міського суду від 16 березня 1017 року. Коротко нагадаю суть справи. 18.01.2017 року громадянин Бідзюра А.М. вчергове подав позов на міського голову м. Нововолинська, Волинської обл. Віктора Сапожнікова та міський виконавчий комітет за невиконання найвищими посадовими особами місцевої влади вимог чинного законодавства та Конституції України, щодо відмови на інформаційний запит від 20 травня 2016 року і оприлюднення публічної інформації у ЗМІ про розпорядження міського голови, рішень виконкому та міської ради, котрі стосуються комунального майна громади і громадських бюджетних коштів. А також, недоведенню цієї інформації, у повному обсязі, до членів територіальної громади Нововолинська згідно законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про ... Читати далі »
Переглядів: 19 | Додав: Анатоль | Дата: 19.05.2017 | Коментарі (0)

Ти, брате, любиш Русь Як хліб і кусень сала. Я ж гавкаю раз в раз Щоби вона не спала Ці слова І. Франка стали відомими йому лиш в середині 90-х років. Але так склалося його життя, що приходиться «гавкати» постійно. Перший раз прийшлося це зробити ще в 4-му класі, 1949 р., коли вчителька-білоруска Надія Костянтинівна мовила: «Діти в цей день помер засновник нашої держави дорогий В. І. Ленін». Він, не задумуючись про наслідки запитав: «А коли вже ми будемо відзначати смерть Сталіна?» У вчительки від несподіванки широко відкрився рот, далі вона виставила учня в коридор: «За батьком!» Батькові вона сказала: «Мені не обов’язково йти в «органи», але я зобов’язана розказати про це у вчительській. І вас у цьому селі не буде». З. Колбун все життя вдячний цій вчительці, яка не пішла в «органи» і не розповіла «про це» в учительській. Народився З. Колбун 20.05.1937 р. у великому поліському селі Старий Чорторийськ тоді Колківського району Волинської області. Його дитячі і шкільні роки пройшли ... Читати далі »
Прикріплення: 1
Переглядів: 33 | Додав: Анатоль | Дата: 12.05.2017 | Коментарі (0)

Я вже давненько не брався до персонального захисту громадян, і не тільки через те, що майже всі кому хотів допомогти прагнули мене використати – самі палець у палець не вдаривши щоб відстояти власні інтереси. Особисті, у більшості своїй – тоді тільки, як власна вошка й кусне. Але й тому, що для цих непростих клопотів потрібно мати бичаче здоров’я, якого на жаль нема. Проте, коли мене на стежці перепинила Ірина Кравчук зі своїми дітьми, я вислухавши її жахливу історію, здався врешті-решт. Та й вона (історія ця) перегукується із моїми численними судовими позовами до нововолинського міського голови Віктора Сапожнікова та міського виконавчого комітету і багато чого розтуманює. Ніби пазли у дитячій головоломці - все стає на свої місця. Знайомтесь: Ірина Кравчук, 26 років і троє її зовсім маленьких дітей – дочка Мілана 3,5 роки та сини - Назару 5 років а найстаршому Станіславу - 8. Їхня мама не працює. Доглядає найменших і Станіслава, який є інвалідом дитинства із рідкісною генетичною не ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16
Переглядів: 36 | Додав: Анатоль | Дата: 27.04.2017 | Коментарі (0)

Христос воскрес! Воістину воскрес! 16.04.2016 року Всі фото А. Бідзюри
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12
Переглядів: 18 | Додав: Анатоль | Дата: 16.04.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 85 86 »

Меню сайту

Форма входу

Слухаємо

Пошук

Календар

«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

...

Погода в Нововолынске

Опитування