Антикорупційний сайт Анатолія Бідзюри "Красти не можна"

Середа, 24.01.2018, 06:31

Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Головна » Архів матеріалів
Краєзнавча конференція присвячується 25-річчю першої літургії у храмі Святої Покрови і 25-річчю створення Нововолинської станиці Братства ОУН-УПА. Учаснки конференції констатують про незавершеність декомунікації і дерусифікації «молодого соціалістичного міста» Нововолинська. Тому пропонують розглянути на сесії міської ради наступні питання: 1. Реформувати комісію про перейменування вулиць, ввівши туди представників від громадських органігацій і політичних партій національного спрямування. 2. Присвоїти вулицям, які мають назви російських письменників, імена Ф. Свідерського, Олександра Каліщука, Олександра Бобака, Степана Борисюка, Віталія Бобицького. 3. Вулиця Маяковського не внесена в перелік вулиць обов’язкових для перейменування. На наш погляд ця вулиця також повинна бути перейменованою, виходячи із таких «перлів» його творчості: Да будь я хоть негром преклонных годов Да й то без уныния й лени Я русский бы выучил только за то Что им разговаривал Ленин. Ще одна цитата: « Мы говор ... Читати далі »
Прикріплення: 1
Переглядів: 31 | Додав: Анатоль | Дата: 09.10.2017 | Коментарі (0)

На одному із нововолинських сайтів, анонімний користувач розмістив фотокопію бланку квитанції на оплату комунальних послуг із вказаною там сумою субсидії. Все б нічого, проте, сам рахунок виписаний, нібито, на ім’я першого заступника міського голови\секретаря міськради А.Сторонського – другу керівну особу в ієрархії місцевого самоврядування м. Нововолинська. Людину публічну, і очевидно, таку що має бути відкритою для спілкування із мешканцями міста – платниками податків, котрі забезпечують їй достойний життєвий рівень. Проте, після публікації фотокопії, пан перший заступник промовчав, ані підтвердивши ні спростувавши свої субсидійні преференції. Це мене заінтригувало. Бо ж мало б бути зовсім по-іншому. Прозоро, тобто. Тоді я написав інформаційний запит місцевому службовцю, котрий прирівнюється до державного – нач. Управління праці та соціального захисту населення міста пані Н.Волчанюк. У якому, заодно, запитував і про інших високих осіб нашої із вами міської влади. Відповідь бул ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3
Переглядів: 26 | Додав: Анатоль | Дата: 02.10.2017 | Коментарі (0)

Це перший поверх. А другий - на дереві, над першим. Туди веде драбина. (Див. фото) Це у дворі, між гуртожитком на Нововолинській, 53 та іще одним гуртожитком на св. Володимира, 1. Нещодавно, про стихійні сміттєзвалища саме там, писав сайт «Буг». Проте, звинувачувати безхатченків і п’яниць у цьому, я не бачу підстав. Сам спостерігав неодноразово, як мешканці цих двох будинків викидали сміття та недоїдки із вікон на газони трохи не на голови власних дітей. Додають «краєвиду» і «парфумів» до загальної панорами у центрі міста й вічно переповнені сміттєві баки, що розміщені чи не впритул до дверей під’їздів. Мешканцям гуртожитків, здається, цей «ср***ч не заважає. Та й місцевим владним керівникам – теж. Еуропа! 15.09.2017 року Анатоль БІДЗЮРА
Прикріплення: 1
Переглядів: 25 | Додав: Анатоль | Дата: 16.09.2017 | Коментарі (0)

Ось такий ареал нашого із вами перебування, побачив я сьогодні у центрі (центріше – не буває!) Нововолинська. Блага, ніби-то, справа перетворилася у смугу перепон для мешканців і гостей міста. Тендер на ремонтні роботи, вочевидь, «виграв» хтось із давніх друзяк міського голови В. Сапожнікова. Із бюджетними грішми на додачу, які зібрані зі платників податків міста. Тому що міський голова грошей не заробляють. Вони їх тільки тратять на подібні тендери, а також, собі й своїм чиновникам на немалі зарплати із доплатами. Що й потрібно було очікувати… Бо, як повелося тут, схоже, подібні тендерки виграються таким чином, майже завжди. Розкопали все, навезли піскосуміші та щебеню, змусили скакати стареньких по ньому. Слава орденоносним «господарникам»! Еуропе, твою махновську дивізію… 15.09.2017 року Анатоль БІДЗЮРА
Прикріплення: 1
Переглядів: 34 | Додав: Анатоль | Дата: 16.09.2017 | Коментарі (0)

ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НОВОВОЛИНСЬКА! ПОВІДОМЛЕННЯ Довожу до відома, що відділом примусового виконання покарань Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області, Виконавчий комітет Нововолинської міської ради (голова – В.Б. Сапожніков) за невиконання «Постанови» Володимир-Волинського міського суду від 16 березня 2017 року, справа № 165\2223\16а, за відмову у наданні гр. Бідзюрі А.М. інформації, що є публічною та протиправні дії, був вдруге оштрафований на суму 5 100 грн. Довідка: Вперше, Нововолинський міський виконавчий комітет, обласним Управлінням виконавчої служби було оштрафовано на суму 5 100 грн. за невиконання «Постанови» Лвівського адміністративного апеляційного суду, що стосувалося публічної інформації про комунальне майно членів територіальної громади м. Нововолинська (квартири, земельні ділянки, фінські будиночки тощо, позивач Бідзюра А.М.) у березні 2017 року. Виконком Нововолинської міс ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3
Переглядів: 26 | Додав: Анатоль | Дата: 11.09.2017 | Коментарі (0)

Відвідати іноземним туристам, «козячий парк» у Нововолинську, що на перехресті проспекту Дружби\автошлях «Ковель-Жовква», біля недобудованого римо-католицького костелу – посилено рекомендую. Тільки там вони наберуться незабутніх вражень про дику флору у вигляді нерукотворних джунглів, майже у центрі нашого, вже можна сказати - не шахтарського міста. Та й первісними, аборигенними формами відновленої волинської фауни, яка існує і бурхливо розвивається посеред забутого керівництвом міста острівця незайманої природи, можна буде особисто втішитися. Кози, вужі та інші гади, безліч видів птахів – ворони й галки, жаби, ящірки і тритони місцевих порід, водяні щури та здичавілі коти - чого і кого тільки там нема! Мандрівники, які вперше сюди потрапляють, помилково вважають, що тут іще не ступала нога людини. Парк, що нагадує юрський, по наповненості різною живністю і рослинами занесеними до «червоної книги», скидається на чорнобильську зону відчуження. Завдячуючи бездіяльності місцевої влад ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 38 | Додав: Анатоль | Дата: 02.09.2017 | Коментарі (0)

Днями, міністр оборони Японії Томомі Інада добровільно написала заяву про власну відставку. За брехню. У якій її викрили журналісти. Ну, що ж. Мужнє рішення порядної і відповідальної (хоча й полюбляє брехонути) японської жінки. Це не кожному дано. А у нововолинській місцевій владі цього не дано нікому. Іще жоден керівник у міських органах самоврядування не подав у відставку за неправду, яка щодня фонтанує зі «жовтого дому» - із вуст найвищих службовців місцевої влади - через комунальні чи інші ЗМІ, або в інші способи. На засіданнях, скажімо, нарадах, брифінгах, звітуваннях, інтерв’ю тощо. Якби це сталося, то їм (найвищим посадовцям), доводилося б писати заяви про свою відставку по 10 разів поспіль, впродовж одного робочого дня, а може й набагато частіше. Судіть самі. 14 червня члени ГО «Україна + Польща» провели авторейд вулицями Нововолинська і написали інформзапит міському голові В. Сапожнікову у якому просили повідомити – а коли ж у нашому місті буде виконано «ЗУ Про декомунізацію ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 48 | Додав: Анатоль | Дата: 31.07.2017 | Коментарі (0)

Міському голові, голові міського виконавчого комітету, Голові Нововолинської міської ради В.Б. Сапожнікову Члена територіальної громади м. Нововолинська Бідзюри А.М. пр. Дружби, 2\3 м. Нововолинськ, Волинської обл. 45400 ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ У зв’язку із підписаним Президентом України «Законом про декомунізацію», низкою міжнародних нормативних актів, а також ст. 11 Конституції України, яка зобов’язує Державу до консолідації нації та розвитку її історичної свідомості, ви як міський голова та колишній, давній член КПСС, що не забув, імовірно, методів роботи злочинного тоталітарного режиму часів СССР та його передового авангарду - ЧК-ГПУ-МГБ-КГБ, культів особистості та авторитарних методів управління і який, як вбачається, самоусунувся від виконання вищезгаданого закону (вулиці Нововолинська до цих пір не перейменовані) зобов’язані, як найвища посадова особа міста, надати правдиві відповіді на наступні наші запитання: 1) Чиїм рішенням чи іншим місцевим (можливо, центральної влади ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2
Переглядів: 37 | Додав: Анатоль | Дата: 27.07.2017 | Коментарі (0)

Якби Ви вчились так як треба То й мудрість би була своя Т. Г. Шевченко Детонатором написання цих строк стала замітка в «НМ» (20.07.2017) колишньої журналістки цього видання, а ще раніше - журналістки «РГ» (органу МК КПУ) Марії Корнелюк «Все про храми Нововолинська» «Уперше розповідається про храми Нововолинська». У 2004 р. вчителька ліцею Галина Бегеза і ліцеїстка Христина Фульмес написали дослідження на цю тему, в якому перечислили 18 церковних громад. За погодження з Г. Бегезою ці 18 громад були приведені в книзі З. Колбуна «Нововолинськ: Новітня історія. 1989-1999 рр.» 2006 р. А де ще 4 громади в дослідженні Н. Войтюк? Щоб відповісти на це запитання пригадуємо презентацію 13.06.2016 р. збірку віршів і пісень Н. Войтюк «Недоспівана Україна», яка відкривається віршем А. Бідзюри «Я життя рахував по хвилинах». На презентацію були запрошені представники від Братства вояків УПА і Спілки політв’язнів і репресованих. Ми, підписанти цих строк, не були запрошені. Коли прозвучала пропозиція О ... Читати далі »
Переглядів: 44 | Додав: Анатоль | Дата: 24.07.2017 | Коментарі (0)

Міському голові, голові міського виконавчого комітету, Голові Нововолинської міської ради В.Б. Сапожнікову Члена територіальної громади м. Нововолинська Бідзюри А.М. пр. Дружби, 2\3 м. Нововолинськ, Волинської обл. 45400 ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ У зв’язку із підписаним Президентом України «Законом про декомунізацію», низкою міжнародних нормативних актів, а також ст. 11 Конституції України, яка зобов’язує Державу до консолідації нації та розвитку її історичної свідомості, ви як міський голова та колишній, давній член КПСС, що не забув, імовірно, методів роботи злочинного тоталітарного режиму часів СССР та його передового авангарду - ЧК-ГПУ-МГБ-КГБ, культів особистості та авторитарних методів управління і який, як вбачається, самоусунувся від виконання вищезгаданого закону (вулиці Нововолинська до цих пір не перейменовані) зобов’язані, як найвища посадова особа міста, надати правдиві відповіді на наступні наші запитання: 1) Чиїм рішенням чи іншим місцевим (можливо, центральної влади ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2
Переглядів: 40 | Додав: Анатоль | Дата: 22.07.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 87 88 »

Меню сайту

Форма входу

Слухаємо

Пошук

Календар

«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

...

Погода в Нововолынске

Опитування