Антикорупційний сайт Анатолія Бідзюри "Красти не можна"

Вівторок, 25.07.2017, 09:44

Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Головна » Архів матеріалів
Штраф, розмірі 5100 грн. було накладено на виконавчий комітет Нововолинської міської ради Управлінням державної виконавчої служби Волинської області. За невиконання, без поважних причин, рішення Львівського апеляційного адміністративного суду від 02.11. 2016 року – судова справа «Бідзюра проти Сапожнікова». Згідно «Виконавчого листа» № 165\434\16А від 17.11.2016 року і «Постанови про накладення штрафу» № ВП 53205688 від 14 березня 2017 року, за підписом старшого державного виконавця УДВС Волинської області, Г. Г. Грицені. Що й потрібно було очікувати. Я, 10 березня, побував на прийомі у начальника ДВС ГУ Головного територіального управління юстиції Волині А.Є. Клихо, де й розповів про шалене небажання голови міської ради, міського голови Нововолинська, голови виконавчого комітету Нововолинської міської ради В.Сапожнікова, надати мені списки осіб згідно «Постанови» ЛААС, що отримали комунальне майно територіальної громади міста за 11 минулих років. У тім числі й про квартири, зе ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6
Переглядів: 18 | Додав: Анатоль | Дата: 03.04.2017 | Коментарі (0)

Місцезнаходження: Перехрестя вулиць пр.Дружби\вул.Нововолинська. Біля ОЖК. Дата утворення: Була завжди. Орієнтовний період майбутнього існування: Вічна, як і перебування на посадах мера Нововолинська В.Сапожнікова та його заступника В.Рожелюка. Імовірна вартість її щорічних (чи й більше) ямкових ремонтів для платників податків м.Нововолинська у загальному обчисленні: Неміряно. Особливі прикмети: Золоте дно. Цінність ковбані для місцевої влади: Тримаються за неї, як воша за мужицького (ФОП та середнього бізнесу) кожуха. Без цього вони – ніхто. Визначення ями у міському феодальному просторі і часі: Цілком реальна ковбанюга. Можна промацати глибину, освіжитися, чи скупатися після дощу. Шамани і жерці (охоронителі життя) ковбані: Різні. Свої, міські та обласні ремонтні організації. Бракороби. Очевидно, не за так. Походження коштів на її щорічні ремонти: Місцевий і обласний бюджети. Як тільки не боролася місцева влада із тією гаспидською ковбанею! - засипали асфальтом і щебенем, « ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 10 | Додав: Анатоль | Дата: 02.04.2017 | Коментарі (0)

Не дивлячись на просторікування та провокаційні коментарі недоброзичливців, стосовно моїх судових позовів до бомонду місцевої влади у м. Нововолинську, іще жодного адміністративного процесу я їм не програв. Бо за мною правда, яка є зброєю всіх пригноблених, у всі часи. Вона, правда - непереможна! Судіть самі. Найперший мій судовий позов до першого заступника міського голови Андрія Сторонського за його матюки на мою та активістів адресу (27. 02. 2014 року) закінчився нічиєю. Ну, неможливо було встановити істину! – ствердила в судовій постанові голова Нововолинського міського суду О.Р.Ференс-Піжук. Хай буде так. Хоча, із мого боку було три свідки, які добре чули нецензурну лайку наймита міської громади, а із протилежного – лише два. Та й ті залежні від мера. Один із них - заступник міського голови Володимир Рожелюк. Кривосвідчив він та його підлегла у суді, чи ні – на їхній совісті. Другий позов до Нововолинського міського голови, голови міського виконавчого комітету, голови міської ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8
Переглядів: 17 | Додав: Анатоль | Дата: 26.03.2017 | Коментарі (0)

Окрема думка судді зі Львова про суміщення посад
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 17 | Додав: Анатоль | Дата: 19.03.2017 | Коментарі (0)

Рішення Вол-Волинського суду від 16 березня 2017 р.
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13
Переглядів: 19 | Додав: Анатоль | Дата: 19.03.2017 | Коментарі (0)

Високий суде! Ваша честь! Сьогоднішній мій позов, який знову, і вже вдруге, відмовилися розглядати судді Нововолинського міського суду, взявши самовідвід у повному складі, є до смішного простим. Як і попередні мої судові претензії до Нововолинського виконкому, міської ради, міського голови Віктора Сапожнікова і його заступників. Єдине, чого я добиваюся у численних судових процесах міст Львова, Володимира, Нововолинська та Іванич від місцевої влади Нововолинська, ось вже більше як півтора року – це безумовного виконання законів та Конституції суверенної держави Україна. Виконання щодня, щогодини і щохвилини – так, як і присягали найвищі керівники міста територіальній громаді, йдучи на посади. Тобто – правди і прозорості у їхніх діях при здійсненні ними своїх службових повноважень при розподілі комунального майна та бюджетних коштів міської громади. А також оприлюднення публічної інформації про це, за період 2007-2016 років на офіційному сайті Нововолинської міської ради та у комунальн ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9
Переглядів: 22 | Додав: Анатоль | Дата: 19.03.2017 | Коментарі (0)

ВИСОКИЙ СУДЕ! ВАША ЧЕСТЬ! Я старий волинський бандерівець і першорухівець приїхав до Львова дошукуватися правди, яку у Нововолинську неможливо віднайти через узурпацію влади у найвищих кабінетах Нововолинської міської ради. Цим є: «Неконституційне захоплення влади посадовцем чи групою посадовців у немонархічній державі – перевищення владних повноважень або привласнення собі чужих прав». (Вікіпедія – вільна енциклопедія) Окрім того за визначенням УРЕ – «Узурпація влади – незаконна концентрація державної влади із метою зміни конституційного ладу або державного перевороту». «Система ОМС в Україні має певні особливості… та функціонування і у такий особливий спосіб реалізовані особливості здійснення місцевого самоврядування…» - стверджує суддя нововолинського міського суду М.Ушаков у своїй «Постанові» від 08 грудня 2016 року, проте у жодному нормативному документі держави я не зміг віднайти такого чи навіть наближеного до цього формулювання. Де, у якому акті таке прописане? Пункт? Ст ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8
Переглядів: 39 | Додав: Анатоль | Дата: 21.02.2017 | Коментарі (0)

Яка надійшла мені днями, за підписом голови НАДС К.О. Ващенка. Приблизно таку саму, тільки із менш широкою аргументацією і висвітленням правових питань у світлі законодавства України, щодо державних і місцевих службовців він прислав депутату Володимир-Волинської міської ради О.Барщевському. Пан К.Ващенко люб’язно, на трьох сторінках машинописного тексту, пояснив у відповіді на мій офіційний інформаційний запит - чому суміщення посад, які обіймає перший заступник міського голови Нововолинська (він же й секретар міської ради, а ще окрім того й депутат міської ради, і секретар виконкому та шеф очолюваного ним комітету по боротьбі із корупцією та організованою злочинністю, як вбачається, лікар-уролог ЦМЛ) Андрій Сторонський, є неможливим у правовому просторі державної служби України. Апеляційний адміністративний суд м. Львова за апеляційною скаргою на дії нововолинського судді М.Ушакова, щодо мого позову і винесеної ним постанови, у якій він повністю став на бік місцевої влади Нововолин ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3
Переглядів: 43 | Додав: Анатоль | Дата: 21.02.2017 | Коментарі (0)

Прочитавши з оголошення на електроопорі, що зустріч з М. Саакашвілі відбудеться 18.02 о 18.00 і недочитавши про те, де відбудеться зустріч, я прибув в ЦДЮТ на 18.00. Виступ М. Саакашвілі був в апогеї, тому що розпрощався о 17.00. Взявши слово після його виступу я сказав, що мені як першорухівцю чорноволівського розливу, приємно, що в назві його політичної сили є слово РУХ і нагадав йому, оскільки йому доводиться багато їздити, і з огляду на те, що влада в державі підступна — пам'ятати про долю Чорновола, і що камазів на дорогах багато. Після закінчення зустрічі я вирішив дослідити, чому було два оголошення про зустріч.Пошкоджене, заліплене оголошення в форматі А2 про зустріч о 17.00 в ЦДЮТ мені вдалося зняти на тумбі поруч із пологовим будинком. Оголошення на електроопорах у форматі А4, в яких повідомлялося, що бажаючим бути присутнім на зустрічі потрібно було добиратись на 5 мікрорайон у міський клуб, уже були зірвані. Але одне оголошення я все таки знайшов на електропорі біля святоду ... Читати далі »
Переглядів: 27 | Додав: Анатоль | Дата: 21.02.2017 | Коментарі (0)

Перше судове засідання, яке нарешті відбулося у міськрайонному суді м. Володимира-Волинська за головування судді І.Р. Вітера. Проте, це мав бути третій «дубль-пусто». Два вже сталися у Нововолинську і сел. Іваничі, де всі судді дружно взяли самовідвід. Хоча, суддю І.Нєвєрова із районного суду в с.м.т Іваничі, я дуже добре розумію… Чому третій «порожняк»? Тому, що приблизно за дві години до початку першого судового засідання у Володимирі-Волинську, туди приїхали двоє вже відомих вам адвокатів із м. Луцька, що постійно захищають міського голову Нововолинська В. Сапожнікова від супостата Бідзюри – С.Сафулько та В.Красюн. І написали клопотання високому суду про перенесення першого судового засідання з 15 лютого на кінець місяця. Очевидно, що перший адвокат захищає В.Сапожнікова, а другий - виконавчий комітет міської ради Нововолинська. Тільки, ось питання: а за чиї гроші, міського голови чи коштом платників податків шахтарського міста? Я, та мій адвокат М.Г. Колєсов, заявили протест: ну ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 31 | Додав: Анатоль | Дата: 12.02.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 ... 84 85 »

Меню сайту

Форма входу

Слухаємо

Пошук

Календар

«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

...

Погода в Нововолынске

Опитування