Антикорупційний сайт Анатолія Бідзюри "Красти не можна"

Понеділок, 21.05.2018, 12:08

Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Головна » Архів матеріалів
Пропоную увазі користувачів соціальних мереж фото афіш на міському палаці культури. Проте, української символіки на фасаді цього закладу, керівник якого та його співробітники є місцевими службовцями і живуть із ласки та грошей нововолинських платників податків, вже давно нема. Ось так: флагштоків – 16, а національного прапора жодного. Особисто я, як добросовісний податкодавець, не бажаю, щоби на храмі культури не було українських прапорів. І ми – члени громадської організації «Україна + Польща», незабаром запитаємо у нового директора палацу культури про цей, без сумніву, парадокс. 26.11.2017 року. А.БІДЗЮРА, голова ГО «Україна + Польща»»
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4
Переглядів: 32 | Додав: Анатоль | Дата: 27.11.2017 | Коментарі (0)

Оце вулиця св. Володимира – центр міста – центріше не буває. Тут ніколи не піариться Волинське телебачення, яке роками веде зйомки із однієї точки на просп. Лєнін… перепрошую, Т.Шевченка для передачі «Нововолинськ без Сап…», ласкаво перепрошую ще раз - «В об’єктиві Нововолинськ». Тут ніколи не беруть інтерв’ю і не опитують перехожих журналісти із приватного, гм, як вбачається, і «сумнівного походження» кабельного ТБ «ТТІ» чи то б пак «СТН» (першим директором якого був родич мера) про «квітуче і пахуче» життя громадян у нашому європейському місті. Ані із радіо «Нова», ні з мас-медійних рупорів місцевої, задавненої влади – внутрішнього проводового радіо під чуйним керівництвом найкращого друга міського голови В.Сапожнікова, чи комунальної газетки, що живе із ласки та дотацій від платників податків, і не меншого дружбана мера – редактора газети «Наше місто». Вочевидь, ніхто із них – у тім числі міський голова, ані його заступники своїми нозями там не ходять. І правильно роблять. Вони їз ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4
Переглядів: 41 | Додав: Анатоль | Дата: 24.11.2017 | Коментарі (0)

Вітаю! І зі «перейменованням» вулиць міста теж. Всі фото і текст – А.БІДЗЮРА, голова ГО «Україна + Польща». Нововолинськ
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8
Переглядів: 44 | Додав: Анатоль | Дата: 21.11.2017 | Коментарі (0)

Шановне панство! За довгі роки боротьби із режимом «сапогізму» у Нововолинську, починаючи із 2004 року, - із часу оголошення акції «НОВОВОЛИНСЬК БЕЗ САПОЖНІКОВА», я та мої товариші напрацювали певні прийоми контролю і дієвого впливу на найвищих керівників місцевого самоврядування у Нововолинську. І сьогодні я хочу поділитися цим із Вами. Отже: 1) Ходити по кабінетах, та на прийоми до міського голови В.Сапожнікова і його паркетних заступників не варто – собі ж дорожче. І стресів додасться, і клопотів та розчарувань. Як правило, вони майже нічого не вирішують. Напускають туману і затягують вирішення всіх важливих і серйозних питань. 2) Писати скарги у прокуратуру, СБУ, поліцію тощо, - теж вкрай неефективно. У кращому разі отримаєте відписку, у гіршому – взагалі нічого не отримаєте. 3) Нам всім, разом із Вами, потрібно починати вивчати закони України та її Конституцію. Вони є одними із найкращих у світі. Якщо хтось із Вас думає, що фунти, долари і гривні є найвищими цінностями у житті пер ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9
Переглядів: 71 | Додав: Анатоль | Дата: 19.11.2017 | Коментарі (0)

Рівно 17 років тому розпочались суди із подачі міського голови Нововолинська В.Сапожнікова та його друга (тоді голови міської організації НРУ) Ф. Захарчука до міських активістів – депутата ВРУ першого скликання Ф.Свідерського (нині покійний), викладача історії ВПУ №» 1 письменника і краєзнавця, депутата міськради Є.Кліндухова та громадського діяча, заст. голови УРП В.Коптюка, як помста за безтермінову акцію «НОВОВОЛИНСЬК БЕЗ САПОЖНІКОВА!». Яка тривала рівно один рік. Міський голова та голова НРУ вимагали компенсації у сумі 1000 у.о., із кожного активіста, за їхні зганьблені «честь, гідність та ділову репутацію». Суддею на процесах була голова Нововолинського міського суду К.Антонюк. Адвокатом у В.Сапожнікова та Ф.Захарчука зголосився працювати С. Сафулько – тоді власник приватної юридичної фірми «Конфідент». Як і на майже всіх, нинішніх судових процесах 2016-2017 років по захисту нововолинського мера від корупційних підозр, до речі. Суди у 2005 році закінчились нічим. Мер і його друг ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4
Переглядів: 53 | Додав: Анатоль | Дата: 19.11.2017 | Коментарі (0)

Іду собі легесеньким кроком, наскільки це можливо у моєму віці, нікого не чіпаю і мене ніхто. Аж раптом бачу, якісь цікавого зовнішнього вигляду молоді мужички латають шляхові ямеги на перехресті вулиць Дружби і Галана-Шухевича. Дай, міркую собі, зафіксую історичні кадри ремонту шляхового полотна у цьому районі Нововолинська, «для прийдешніх поколінь» – майже дослівно - як накарбував був міський голова В. Сапожніков на церковних дзвонах. Тим більше, що фото\відеокамера завжди зі мною, ніби третя рука. Бо ж, подібний ремонт, останнього разу був… (дай Боже пам’яті!) років зо 15 чи може трохи менше, (плюс-мінус - п’ять) тому. Саме у той час, як продали овочево-продуктову базу іваничівського Коопторгу приватному власнику. Проте, не всю. Дещицю залишили для високого міського керівника і його родича. Ну, вони потім збудували там (приватизувавши міську земельку) склади-гаражі для сантехнічного приладдя та інших прибамбасів і теплотрасу, коштом, як вбачається, міських платників податків. ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8
Переглядів: 52 | Додав: Анатоль | Дата: 18.11.2017 | Коментарі (0)

Нарешті, отримав таки, вистраждану місцевими чиновниками відписку за підписом міського голови Нововолинська на свій інформаційний запит, надісланий ще 26 вересня 2017 року, про комунальне майно та землю громади, котрі, імовірно, потрапили до рук міських депутатів впродовж 2015-2017 років. Виявляється, ніхто із них, нічого із громадського майна своїх виборців не брав! А одностайність їхніх голосувань на сесіях міської ради, за майже всі питання порядку денного, сформованого мером В. Сапожніковим та його командою, вочевидь, пояснюється тільки почуттям депутатської вдячності за його, майже чвертьстолітнє, мудре керівництво процвітаюче-європейським Нововолинськом. Хоча, я маю досить таки достовірні дані, що це не так. Наш міський голова, перепрошую за тавтологію, – у своєму амплуа. Принаймні, у мене є відомості, щонайменше по доброму десятку місцевих обранців, які володіють колишньою комунальною власністю територіальної громади, які стали щасливими власниками народного добра, схоже, саме ... Читати далі »
Прикріплення: 1
Переглядів: 57 | Додав: Анатоль | Дата: 12.11.2017 | Коментарі (0)

Оце, перед вами панове, тротуар. Перед міським судом, на вул. Гагаріна, 14, який перед тим був дитсадком, і цілком та повністю належав нововолинській територіальній громаді. Як і інші дитсадки та школа № 6 у центрі міста - де нині ТНЕУ. А також, багато інших комунальних споруд і об’єктів. Бо вона – її величність, міська громада, збудувала це за свої трудові гроші. Я сподіваюсь, що ви - члени громадської спільноти не настільки тупі, щоби стверджувати, ніби ці прекрасні споруди були збудовані місцевою владою на чолі із «заслуженим господарником» В.Сапожніковим за їхні власні кошти, вийняті із бездонних глибин кишень місцевого, спаяного родинними, кумівськими та іншими вузлами, «комуністичного братства» - державних службовців і «червоного директорату», які й досі при реальній владі… Завдячуючи нашій байдужості, незрозумілому переляку, нерозумінню того, що найбільшою нашою цінністю є не бакси, фунти чи гривні, а конституційні права і свободи та українське законодавство. Ну, ось скажімо, ди ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2
Переглядів: 62 | Додав: Анатоль | Дата: 07.11.2017 | Коментарі (0)

Нововолинському міському голові В.Сапожнікову, пр. Дружби, 27 Члена територіальної громади, голови ГО «Україна + Польща» Бідзюри А.М. Пр. Дружби, 2\3 м.Нововолинськ Волинської обл. 45400 ЗАЯВА У зв’язку та на основі «Резолюції» краєзнавчої конференції, що відбулась у приміщенні КР НРУ на Покрову, 14 жовтня 2017 року, просимо привести у відповідність (по пунктах) до «Закону України про декомунізацію» вимоги вищезгаданого патріотичного заходу. Відповідь – письмово, у терміни та згідно «ЗУ про заяви та звернення громадян» вказаному в преамбулі адресату. До заяви додаємо: 1) «Звернення» учасників краєзнавчої конференції до міського голови м. Нововолинська В.Сапожнікова; 2) «Резолюцію» краєзнавчої конференції від 14.10.2017 року, із результатами голосування; Голова оргкомітету, заст. голови МО ВГО УНР \підпис\ \З.КОЛБУН\ Заст. голови оргкомітету, голова ГО «Україна + Польща» \підпис\ \А.БІДЗЮРА\ 29.10.2017 року \Надіслано на Е-mail вико ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4
Переглядів: 46 | Додав: Анатоль | Дата: 30.10.2017 | Коментарі (0)

14.10.2017 ХРЕСНА ХОДА. НЕОЗВУЧЕНИЙ ВИСТУП БІЛЯ ПАМЯТНИКА Т. Г. ШЕВЧЕНКА В зв’язку з тим, що міські посадовці А. Сторонський та В. Рожелюк самочинно очолили хресну ходу і повели її повз пам’ятника поету, я не зміг виступити. Тому звертаюся до Інтернет-видання. Шановні учасники хресної ходи! З великими труднощами появився пам’ятник поету у Нововолинську. Коли у 89-90 рр. Тов-во української мови і Рух почали вести мову і організовувати відповідні акції про необхідність пам’ятника поету у затеїзованому і зкомунізованому місті, міський осередок компартії прийняв рішення поставити у 1990 р. на цій безіменній тоді площі пам’ятник першобудівникам міста. Це було єзуїтське рішення – на цій площі не може бути два пам’ятники. Була викопана траншея під фундамент пам’ятнику першобудівникам. Рухівські активісти разом з репресованими засипали цю траншею. Рухівець, потім член Братства вояків ОУН-УПА Федір Сидорук буде з 1990 р по 1993 р. збирати кошти на пам’ятник, які будуть знецінюватись із ... Читати далі »
Переглядів: 44 | Додав: Анатоль | Дата: 26.10.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 ... 89 90 »

Меню сайту

Форма входу

Слухаємо

Пошук

Календар

«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

...

Погода в Нововолынске

Опитування