Антикорупційний сайт Анатолія Бідзюри "Красти не можна"

Неділя, 19.11.2017, 22:38

Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Головна » Архів матеріалів
Не повірите, але одна ягідка черешні на ринку, що біля стадіону «Шахтар» у Нововолинську, коштує майже 30 копійок. Перевірено, полічено і підраховано - все точно. (Неприємно вразили й ціни на овочі у супермаркеті «Вопак») А 100 грамів молодої капусти – 2 гривні або 2 копійки за 1 грам. Рання вітчизняна картопля – по 15 гривень за кілограм, чи 1,5 гривні за 100 грамів (невеличка картоплинка). Кілограм помідорів вартує 30 гривень кіло, а при перерахунку у грами – 3 гривні за 100. За 1 (один!) грам молодого часнику треба віддати 13 копійок, тобто, за 100 грамів – 13 гривень. А якщо надумаєте купити аж кілограм цього корисного для вашого здоровля овочу – то це вимете із вашого гаманця 130 гривень. Болгарський перець, (може, захочете ще й цей інгредієнт додати до свого червоного борщу) обійдеться вам у 4,5 копійки за грам. За 100 грамів – 4,5 гривні. У цей літній час, за пучечок стебелець петрушки вагою 100 грамів, заплатите 6 гривень. А щоб закислити (на любителя) свій домашній борщик дещ ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9
Переглядів: 11 | Додав: Анатоль | Дата: 19.07.2017 | Коментарі (0)

Про цей «совковий» анахронізм із метою прославляння власної особи – як вождя, «господарника» і доброго дядечка, що «вивів» Нововолинськ із глибочезної прірви розгулу промислової могуті, засилля робочих місць і пекельного жерла своєчасних виплат зарплат до якоїсь фантомної «Еуропи», я чував давно. Проте, накарбоване на церковних дзвонах прізвище міського голови Віктора Борисовича Сапожнікова на них, побачив вперше. Отже, фігуру вождя всіх часів і народів – В.І.Лєніна, перед міською радою, у рухівські часи зняли. Довгі роки вона пролежала на господарському подвір’ї ВУКГ під тополею. На неї справляли песики нужду, цілі династії ворон обкакували його бронзове тіло, що було «живее всех живых» із висот, рідкими (перепрошую) екскрементами, а несвідомі робітники «по-маленькому» використовували його мужнє і героїчне обличчя. Та із початком будівництва церков різних конфесій, про вождя згадали. І вирішили, щоби бронзовий мотлох даремне не пропадав, продати його в «парк комуністичного періоду» ... Читати далі »
Прикріплення: 1
Переглядів: 29 | Додав: Анатоль | Дата: 22.06.2017 | Коментарі (0)

Пропоную читачам копію ухвали міського суду у справі можливих корупційних дій міського голови м. Нововолинська Віктора Сапожнікова. Річ у тім, що головуючий на судовому засіданні суддя М.М. Ушаков, напряму причетний, також, і до «Постанови» по суміщенню двох посад – першого заступника міського голови\секретаря міської ради Нововолинська Андрія Сторонського. На якого я подавав 08 серпня 2016 року, позов по факту узурпації – імовірному захопленню місцевої влади. Поясню. Адвокатами А.Сторонського на двох судових процесах – першої інстанції – у Нововолинську, і другої – в апеляційному адміністративному суді м. Львова, куди я зі своїм адвокатом подавали апеляційну скаргу на ухвалу нововолинського міського суду, були адвокати луцької юридичної АПК «Конфідент» С.Сафулько та В.Красюн. Суддя М.Ушаков тривалий час працював там помічником адвоката, а отже, на нашу думку, міг діяти упереджено і небезсторонньо. Тобто, цим фактом, про який не знали ані я, ані мій адвокат були порушені мої прав ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3
Переглядів: 17 | Додав: Анатоль | Дата: 16.06.2017 | Коментарі (0)

Зранку офіційний сайт Нововолинського міського суду глючив. І чому б це? Дізнатися на котру годину призначено судові слухання у адміністративній справі щодо корупційних дій міського голови Віктора Сапожнікова, із подачі обласних поліції та прокуратури, було неможливо. Звідки це взнав питаєте? А добрі люди повідомили. Нагадаю: На міського голову подала до суду обласна прокуратура після слідчих дій волинської поліції, після його власного голосування на сесії Нововолинської міської ради за доплати і премії – для себе улюбленого. Аргументація тут залізна, бо наяву «конфлікт інтересів», що категорично заборонено «Законом України по запобіганню корупції». Довелося телефонувати у канцелярію суду. На 14-30 год., сказали. Відразу ж зайшов на міський судовий сайт. Він запрацював! Зайшовши до зали трохи не спіткнувся: там сиділи міський голова, голова міського виконавчого комітету, голова Нововолинської міської ради В.Сапожніков і… С. Сафулько (старший) – власник приватної, наскільки зрозумів, ю ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12
Переглядів: 19 | Додав: Анатоль | Дата: 14.06.2017 | Коментарі (0)

Сьогодні у Нововолинську, близько першої години ночі на пр. Дружби (район «козячого парку»), поблизу виїзду на автотрасу Ковель – Львів, водій легкового автомобіля «opel» перебуваючи, очевидно, у неадекватному стані скоїв наїзд на інше авто припарковане на узбіччі. Після удару його відкинуло на зустрічну смугу, де у цей час рухалось у напрямку центру міста нічне таксі. Машини йшли «лоб в лоб». Ціною неймовірних зусиль водію таксі вдалось уникнути зіткнення. «Опель», перескочивши через бордюр, зніс огорожу і дерева, що росли за парканом і вдарився передньою частиною у стіну приватного будинку. На щастя, ніхто із мешканців будинку не постраждав. Годі й казати, який шок пережили мешканці і зовсім ще малі діти, які спали у помешканні. Власник припаркованого авто, яке було розбите, викликав поліцію, швидку допомогу і МНСників. Фізичний стан водія який, як кажуть свідки і учасники ДТП, не міг поворушити язиком, наразі невідомий. Це іще раз підтверджує слова місцевих активістів, опозиційн ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4
Переглядів: 20 | Додав: Анатоль | Дата: 11.06.2017 | Коментарі (0)

На тлі скандалу, що розгорається із заміною рур теплотраси на вул. Маяковського, якому передувало анонімне нічне відео невідомого нам і героїчного, без сумніву, міського активіста, що було опубліковане на сайті «Буг», скажу - ми нововолинці, таки дурнуваті. Судіть самі. Сьогодні у міськраді, на пр. Дружби, 27 пройшов «круглий стіл» присвячений розгулу бандитизму і наркоманії у нашому місті. Дійові особи та виконавці від місцевої влади – всім нам відомі. А від громадськості… Почувши, куди вони збираються і мене туди із собою тягнуть, я довго відмовляв їх від такого необдуманого кроку. Чому? Та річ у тім, що я ще із буремних 90-х побував на «круглих (квадратних, овальних, гранчастих…) столах» із місцевими нововолинськими владцями, що як правило мали комуністичне і КГБістське минуле, разів зо 30 а може й більше. Як правило, активісти випускали на них пару а чиновники й надалі діяли старими і перевіреними «совковими» методами. Правда, подаючи потім це у ЗМІ, як свою «велику європейську п ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8
Переглядів: 15 | Додав: Анатоль | Дата: 11.06.2017 | Коментарі (0)

31 травня члени громадської організації « Україна + Польща» у форматі контролю за виборами суддів були присутні на зборах суддівського колективу Нововолинського міського суду. На яких обирали голову місцевого суду. Головував на зборах суддя А.В. Василюк. У бюлетені для таємного голосування було внесено 2 кандидатури – діюча голова суду О. Ференс-Піжук та суддя М. М. Ушаков. За результатами голосування, після відкриття опечатаної скриньки виявилось, що всі четверо суддів віддали свої голоси за О. Ференс-Піжук. Таким чином, на посаді залишилась довголітня голова суду м. Нововолинська. Процедура проведення зборів і таємного голосування порушені не були. Фото\відео зйомку зборів, присутні на зборах судді проводити не перешкоджали. Після зборів, керівники ГО «Україна + Польща» привітали О.Р. Ференс-Піжук із обранням на голову Нововолинського міського суду і побажали тільки правдивих і законодавчо обґрунтованих ухвал та постанов, згідно вимог Конституції України та чинного законодавств ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11
Переглядів: 25 | Додав: Анатоль | Дата: 04.06.2017 | Коментарі (0)

Великий пане! Ви намагаєтеся зрівняти пенсії тих, хто не працював жодного дня або має мінімальний трудовий стаж, із пенсіями трудоголіків, котрі відпрацювавши на виробництві, і часто отримавши там інвалідність, мають трудового стажу по 40 і більше років. НЕ МОЖУ ВВАЖАТИ такі ваші дії ефективними і дієвими. Бо між тими, хто дійсно працював і виконував свої виробничі обов'язки добросовісно і тими, що мають мінімальний трудовий стаж, або його й зовсім не мають - бездонна прірва. Це образа для нас - трударів! Наприклад: при моїй трохи більшій, аніж у зазначених вище "пенсіонерів" пенсії, яка складає у мене трохи більше 1900 грн., ви першого разу додали 20 грн., а другого - 11. Збільшивши їм пенсіон на 150 чи 200 грн. - особам без належного трудового внеску, ви відібрали їх у мене, і таких людей як я. Я інвалід виробництва ІІ групи довічно, що втратив своє здоров'я на роботі і внаслідок травми хворію на епілепсію. Не мені вам про це розповідати... Ви ж - молода і квітуча людина, не хотіл ... Читати далі »
Переглядів: 26 | Додав: Анатоль | Дата: 04.06.2017 | Коментарі (0)

15 травня цього року у Адміністраційному апеляційному суді міста Львова відбулось судове засідання по апеляційній скарзі міського голови Нововолинська Віктора Сапожнікова та виконавчого комітету міськради на «Постанову» Володимир-Волинського міського суду, (суддя Вітер І.Р.) щодо відмови у наданні відповіді Бідзюрі А.М. на його інформаційний запит від 18.01.2017 року. У якому він, (Бідзюра А.М.) посилаючись на закони України «Про місцеве самоврядування», «Про доступ до публічної інформації» та ст. 57 Конституції України просив аргументувати причини відмови, що стосувалися розміщення рішень міської ради, міського виконавчого комітету і розпоряджень міського голови В.Сапожнікова, щодо розподілу міського комунального майна та бюджетних коштів міської територіальної громади на інтернет-сайті місцевої громади Нововолинська. А також, вимагав негайно розмістити на інтернет-ресурсі Нововолинської міської ради всі рішення міськвиконкому та розпорядження міського голови за період 2007-2016 рок ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8
Переглядів: 24 | Додав: Анатоль | Дата: 25.05.2017 | Коментарі (0)

15 травня, у м. Львові, в апеляційному адміністративному суді відбулося засідання за апеляційною скаргою міського голови Віктора Сапожнікова та міського виконавчого комітету Нововолинської міської ради, на постанову Володимир-Волинського міського суду від 16 березня 1017 року. Коротко нагадаю суть справи. 18.01.2017 року громадянин Бідзюра А.М. вчергове подав позов на міського голову м. Нововолинська, Волинської обл. Віктора Сапожнікова та міський виконавчий комітет за невиконання найвищими посадовими особами місцевої влади вимог чинного законодавства та Конституції України, щодо відмови на інформаційний запит від 20 травня 2016 року і оприлюднення публічної інформації у ЗМІ про розпорядження міського голови, рішень виконкому та міської ради, котрі стосуються комунального майна громади і громадських бюджетних коштів. А також, недоведенню цієї інформації, у повному обсязі, до членів територіальної громади Нововолинська згідно законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про ... Читати далі »
Переглядів: 24 | Додав: Анатоль | Дата: 19.05.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 ... 86 87 »

Меню сайту

Форма входу

Слухаємо

Пошук

Календар

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

...

Погода в Нововолынске

Опитування